HASAP
Inteligentní řešení systémů a standardních procesů v deratizaci.
Systémová preventivní a represivní ochrana proti škůdcům.
Polymerová dezinfekce
Polymerová dezinfekce
Polymerová dezinfekce je speciální ošetření  povrchů, které má dlouhodobější charakter až 21 d...
Více >>
Přemnožení hlodavci hledají úkryty na zimu
Přemnožení hlodavci hledají úkryty na zimu

Více >>
Suché a teplé léto přeje hmyzu
Suché a teplé léto přeje hmyzu
Letní sezóna je pro většinu z nás příjemnou částí roku, kdy si užíváme dovolených a sluníčka. ...
Více >>
Zima za dveřmi: Pozor na nevítané náštěvníky !
1. 12. 2018 Myslete na svá obydlí a zabezpečte své objekty proti invazi hlodavců, kteří hledaj...
Více >>
Letní sezóna - likvidace vosích a sršních hnízd, štěnice
22.6.2017 Včera jsme přivítali první letní den. Přejeme Vám krásné léto a zároveň připomínáme,...
Více >>
Archiv aktualit

Spojení dvou silných partnerů v oblasti DDD ohlásily firmy HASAP Consulting, s.r.o., a ADERA s.r.o.

 Spojení dvou silných partnerů v oblasti DDD ohlásily firmy HASAP Consulting, s.r.o., a ADERA s.r.o.

8.10.2015 

České firmy HASAP Consulting, s.r.o., a ADERA s.r.o. ohlásily uzavření strategického partnerství v oblasti DDD služeb. Od 1. září 2015 tak budou veškerou ochranu proti škůdcům nebo jejich hubení provádět u klientů HASAP Consulting, s.r.o., specialisté společnosti ADERA s.r.o. Cílem dlouhodobého partnerství je vzájemné sdílení zkušeností, zvýšení flexibility služeb a oslovení nové a náročné klientely z řad velkých podniků.
 
Obě společnosti za sebou mají dlouholeté a úspěšné působení na českém trhu. V předchozích letech zajišťovali veškeré služby, které spadají do divize HASAP Pest Control, interní pracovníci. Spojení firem odstartoval právě odchod firemního specialisty, který musel ze zdravotních důvodů opustit svou pozici.
 
„Po pečlivém zvážení dalšího postupu jsme se rozhodli uzavřít strategické partnerství se specializovanou firmou na DDD služby. Intenzivní spolupráce se společností ADERA s.r.o. tak bude pro naše klienty zárukou špičkové kvality poskytovaných služeb. Dostatek kvalifikovaných odborníků navíc zvýší naši flexibilitu při provádění odborných zásahů i konzultací. Jsme přesvědčeni, že uzavřené partnerství tak přinese největší výhody právě našim klientům,“ uvádí ředitel HASAP Consulting, s.r.o., Miloš Žáček.

„Jako specialisté na DDD služby pomáháme firmám bojovat proti škůdcům a dodržovat veškeré zákonné požadavky. Do partnerství s HASAP Consulting, s.r.o., přinášíme více než 15leté zkušenosti v oboru a kompletní zázemí pro běžné i náročné realizace. Věříme, že díky vzájemné synergii jsme připraveni i na náročné požadavky velkých firem s rozsáhlými provozy a složitými procesy,“ doplňuje jednatel ADERA s.r.o. Michal David.

„Odborné služby budou provádět specialisté s osvědčením o způsobilosti podle § 58 odst. 1, 2 a 3 zákona č. 258/2000Sb., o ochraně veřejného zdraví. Rozsah služeb bude samozřejmě i nadále kompletně pokrývat požadavky zákazníků – od zajištění prevence přes provádění akutních zásahů a vedení dokumentační složky HACCP až po odborné poradenství,“ uzavírá Miloš Žáček.

O HASAP Consulting, s.r.o.

HASAP Consulting, s.r.o., poskytuje odborné poradenství v oblasti hygieny výživy, správné výrobní praxe a systémů HACCP. Firma se zaměřuje převážně na potravinářské provozy, gastroprovozy nebo ubytovací zařízení a působí na území celé České republiky. HASAP Pest Control je jednou ze čtyř divizí společnosti a mezi její nejvýznamnější klienty  patří Správa kolejí a menz Karlovy univerzity, CPI Hotels, Airest, Buddha Bar a řada dalších společností. Firma je držitelem certifikace ISO 9001 od TÜV Rheinland. Dále je členem asociací AHR ČR a AKC ČR a je akreditována MŠMT k provádění vzdělávacích programů.

O ADERA s.r.o.

ADERA s.r.o. se více než 15 let zaměřuje na ochranu proti škůdcům a jejich hubení. Pro firmy z nejrůznějších oborů nabízí kompletní servis v souladu s platnými zákony – systémovou ochranu proti škůdcům, správu nemovitostí, podporu při zavádění HACCP a odborná školení. Firma je členem Sdružení DDD (ČR), asociace CEPA a držitelem certifikace ISO 9001.

Více informací naleznete na http://www.adera.cz

 

Soubory

123 movies
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.